влевовправо
-20%Телевізор 32" Mi TV A 32 2026, Black Xiaomi CL0178547
- В наявності
12 062 ₴
9 649,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор 32" Mi TV A 32 2026, Black
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Операційна система | Google TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Артикул | CL0178547 |
| Вага без підставки | 3.1 кг |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 719х61х425 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 719х198х469 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | Немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | голосовий набір |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Торговельна марка | Xiaomi |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 9 649,60 ₴





