влевовправо
-20%Бутербродниця SM-H110BSN, Black, 700Вт ARDESTO CL0179436
- В наявності
636 ₴
508,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ardesto SM-H110BSN - это отличная бутербродница, которая поможет вам приготовить вкусные и сытные сэндвичи быстро и легко. С его мощностью 700 Вт и двумя пластинами для приготовления, вы сможете наслаждаться разнообразными блюдами без лишнего усилия. Приготовление позволяет вам готовить два сэндвича одновременно, что экономит время и усилия.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарне покриття | Є |
| Артикул | CL0179436 |
| Габарити | 350 x 255 x 490 мм |
| Довжина шнура | 0.75 м |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Колір | Black |
| Кількість відділень випічки | до 4 |
| Кількість панелей | 1 |
| Панели для приготування | сендвічів |
| Панелі в комплекті | для сендвічів |
| Потужність | 700 Вт |
| Тип | бутербродниця |
| Торговельна марка | ARDESTO |
| Функції готовності страви | немає |
- Ціна: 508,80 ₴




