влевовправо
-20%Кавомолка WCG-8301, Black, 200 Вт ARDESTO CL0179329
- В наявності
1 350 ₴
1 080 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ardesto WCG-8301 является удобной и функциональной кофемолкой, которая поможет вам получить свежий молотый кофе и измельченные ингредиенты для разнообразных кулинарных нужд.
Преимущества кофемолки Ardesto WCG-8301:
<мол>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.83 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість контейнера | 60 г, 51-100 г |
| Імпульсний режим | Немає |
| Автоблокування | є |
| Артикул | CL0179329 |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 210x115x115 мм |
| Дисплей | Немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Захист від перегрівання | немає |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 200 Вт, 201-250 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помелу | Ніжова |
| Таймер | немає |
| Тип керування | Механічний |
| Торговельна марка | ARDESTO |
- Ціна: 1 080 ₴








