влевовправо
-25%Насос фекальний WQD1500, 1200Вт, 7980л/год, висота 10м, глибина 3м, 13.3кг Gartner CL0167114
- В наявності
5 425 ₴
4 068,75 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дренажно-фекальный насос Gärtner WQD1500 – это мощный и надежный инструмент для отвода воды и устранения проблем с фекальными стоками. Благодаря своей высокой производительности и эффективности он идеально подходит для использования как в домашних, так и в коммерческих условиях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Вага | 13.3 кг |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0167114 |
| Габарити | 260 х 200 х 420 |
| Довжина кабеля | 8 м |
| Додатково | Ступінь мінералізації води: 4-10; Мінімальний рівень осушення: 250 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Клас ізоляції | F |
| Комплектація | насос; інструкція; гарантійний талон; пакувальна коробка |
| Максимальний обсяг подачі | 7 980 л/год |
| Номінальна потужність двигуна P2 | 1,2 кВт |
| Ступінь захисту від впливу води | IP68 |
| Тип | насос дренажно-фекальний |
| Торговельна марка | Gartner |
- Ціна: 4 068,75 ₴





