влевовправо
-20%Колонка портативна PartyBox Stage 320, Black, 240 Вт JBL CL0174087
- В наявності
29 639 ₴
23 711,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колонка портативная PartyBox Stage 320, Black, 240 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Артикул | CL0174087 |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 16.5 |
| Габарити колонки | 33.5 x 66.9 x 38.5 см |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Харчування | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність динаміків | 240 Вт |
| Потужність сабвуфера | 240 Вт |
| Пульт | немає |
| Підсвітка | є |
| Тип | PartyBox |
| Торговельна марка | JBL |
- Ціна: 23 711,20 ₴










