-20%Ключ динамометричний 1/2" x622мм 60-340N/m Toptul CL0030233
- В наявності
11 006 ₴
8 804,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ динамометрический 1/2"x622mm(L) 60-340N/m TOPTUL ANAU1634
| Форма ключа: | Прямой |
| Вид: | Динамометрический |
| Присоединительный квадрат: | 1/2" |
| Длина: | 622 мм |
| Усилие: | 60-640 Нм |
| Погрешность: | ±3% |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030233 |
| Довжина інструмента | 622 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Затискне зусилля | 640 |
| Торговельна марка | Toptul |
- Ціна: 8 804,80 ₴


