влевовправо
-20%Зачистна машинка пневматична кутова 1/4", 6мм 18000об/хв. Toptul CL0014913
- В наявності
5 934 ₴
4 747,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зачистная машинка пневматическая угловая 1/4", 6мм 18000об/мин TOPTUL KASD0818
- Регулируемая мощность, для точного управления;
- Вывод воздуха рядом со шлангом;
- Высококачественные подшипники для плавной и мощной работы;
- Подходит для шлифовки, полировки и удаления заусенцев.
| Максимальное число оборотов в минуту: | 18000 об/мин |
| Мощность: | 0.228 кW |
| Давление воздуха: | 90psi / 6.2bar |
| Диаметр патрона: | 6 мм |
| Расход воздуха: | 80 л/м |
| Вход воздуха: | 1/4" |
| Размеры: | 125 мм |
| Вес: | 0.43 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Тип пневмошліфмашіни | Кутова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0014913 |
| Вага | 0.43 |
| Діаметр отвору | 6 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Максимальна кількість обертів | 18000 |
| Матеріал | Багатокомпонентний |
| Робочий тиск | 6.2 |
| Витрата повітря | 80 |
| Торговельна марка | Toptul |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 4 747,20 ₴




