-20%Кухонний ніж Янагіба Tojiro 21 см CL0082425
- В наявності
9 073 ₴
7 258,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Серія: Zen
- Призначення: янагіба, для суші та риби
- Матеріал леза: тришарова сталь VG-10
- Матеріал ручки: японський дуб
- Ручка у традиційному японському стилі дуже легка та ідеально повторює форму руки
- Довжина леза: 210 мм
- Загальна довжина: 338 мм
- Кут заточування: 15°
- Твердість сталі: 61 HRc
- Колір: бежевий
- Країна виробництва: Японія
- Традиційний сашими з одностороннім заточуванням – ніж для нарізки сирого рибного філе тонкими скибочками та приготування суші. Тонке і вузьке лезо розрізає рибу на найтонші скибочки одним довгим надрізом до себе. За формою чимось нагадує європейський філейний ніж. Ніж для сашими заточений з одного боку і має ширше лезо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tojiro |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0082425 |
| Довжина леза | 210 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Колір рукоятки | Бежевий |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення | Для суші, сашимі |
| Загальна довжина | 338 мм |
| Розмір виробу | 21 см |
| Серія | Zen |
| Твердість сталі | 61 HRc |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
| Тип леза | Штамповане |
| Торговельна марка | Tojiro |
- Ціна: 7 258,40 ₴


