влевовправо
-20%Автоматичний тонометр ВР-2206 (на зап'ястя) Longevita CL0175056
- В наявності
1 632 ₴
1 305,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматический тонометр Longevita ВР-2206 поставляется с универсальной манжетой на запястье (13,5-21,5 см) в комплекте с двумя элементами питания типа R03 ААА.
Автоматический тонометр Longevita ВР-2206 это:
Удобство:
- увеличенный дисплей – 30 х 45 мм;
- универсальный размер манжеты на запястье (13,5-21,5 см);
- источник питания: в комплекте 2 элемента питания типа R03 ААА.
Точность:
и пульса;Функциональность:
- память на 120 показателей предварительного измерения давления
- и времени предыдущих показателей измерения;
- автоматическое выключение после измерения;
- расчет среднего значения давления и пульса;
- индикатор заряда батарей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Longevita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0175056 |
| Вага | 0.43 кг |
| Дисплей | 62,7*46,4 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діапазон вимірювання | - Систолічний, діастолічний тиск від 0 до 300 мм. рт. ст. та кваліфікація його за стандартами ВООЗ; - Пульс від 30 до 180 ударів/хв. |
| Харчування | Батарейки |
| Користувачів | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вимірювань, що зберігаються в пам'яті | 120 вимірювань |
| Накладення манжети | Зап'ястя |
| Наявність адаптера | Немає |
| Розміри (В х Ш х Г) | 110 x 102 x 158 мм |
| Розміри манжети, см | 13,5 - 21,5 |
| Сфера використання | Побутовий, Мед установи |
| Тип вимірювання тиску | Автоматичний |
| Тип елемента живлення | 2 елементи живлення типу R03 ААА |
| Торговельна марка | Longevita |
| Функції | Звуковий сигнал, Автоматичне відключення, Індикація живлення, Обчислення середнього тиску, Індикатор аритмії, Відображення дати і часу вимірювання |
- Ціна: 1 305,60 ₴









