влевовправо
-25%Водонагрівач електр. слім SuprSD, 120л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, C, білий, 700092 Tiki CL0167800
- В наявності
27 796 ₴
20 847 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Электрический водонагреватель TIKI SuprSD имеет тонкий стильный дизайн, объем 120 литров, мощность 2 кВт и сухой тип нагревательного элемента. Он оснащен электронным управлением, имеет класс энергоэффективности C и исполнен в белом цвете.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 41 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Артикул | CL0167800 |
| Вага з водою | 161 кг |
| Витрата електроенергії | 12,9 кВтгод/24 рік |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 130 x 42 x 44.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Енергетична ефективність нагріву води | 37 % |
| Харчування | електромережа 230 В |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 |
| Обсяг ємності для води | 120 л |
| Робочий тиск, МПа | 0.6-0.9 |
| Потребується потужність | 2 000 Вт |
| Теплові втрати при Т = 65 ° C | 1,79 кВт/рік за 24 рік |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 20 мм |
| Торговельна марка | Tiki |
| Управління | електронне |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | вузький |
| Час нагрівання | 235 |
- Ціна: 20 847 ₴











