-20%Кухонний ніж Сантоку Satake 17 см CL0082413
- В наявності
10 429 ₴
8 343,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Серія: Unique Sai
- Призначення: для нарізки овочів, м'яса та риби
- Матеріал леза: японська нержавіюча сталь VG-10
- Матеріал ручки: дерево Pakkawood
- Колір ручки: чорний
- Довжина леза: 170 мм
- Довжина ножа: 297 мм
- Ширина леза: 47 мм
- Товщина леза: 2,1 мм
- Твердість леза (HRC): 60
- Тип заточування: двостороння симетрична
- Вага: 173 г
- Ніж легкий і добре збалансований, що ви неодмінно оціните. Лезо ножа довго зберігає гостроту. Варто наголосити, що рукоятка ножа спроектована так, щоб запропонувати користувачеві максимально можливий комфорт роботи.
- Ніж представлений у дерев'яній коробці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satake |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0082413 |
| Довжина леза | 170 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Японія |
| Матеріал ручки | дерево |
| Призначення | Для зелені Для коренеплодів Для м'яса Для овочів |
| Загальна довжина | 297 мм |
| Особливості | Завдяки своїм розмірам ніж Satake ідеально підходить для нарізування великих продуктів, таких як кавун та капуста. Висока ручка запобігає ударам пальцями об ріжучу поверхню |
| Розмір виробу | 17 см |
| Серія | Unique Sai |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Тип | Японський шеф-ніж (Сантоку) |
| Тип кріплення ручки | На заклепках |
| Товщина леза | 2,1 мм |
| Торговельна марка | Satake |
| Ширина леза | 47 мм |
- Ціна: 8 343,20 ₴


