влевовправо
-25%Машинка для стриження, мережа+акум., вібраційний мотор, насадок-8, кейс, титан.напил., син BaByliss CL0169838
- Менше 2 од.
8 411 ₴
6 308,25 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В течение десятилетий BaByliss диктовал тренды в индустрии красоты и ухода за волосами, выпуская приборы, необходимые женщинам и мужчинам для создания любых причесок. Начиная с 1961 года производит фены, выравниватели, стайлеры, машинки для стрижки, ножницы и триммеры с ориентацией на самые современные тенденции и смелые дизайнерские решения. Благодаря неизменно высокому качеству и практичности приборов бренда доверяют потребители более 60 стран мира. Создай свой безупречный стиль вместе с инновационными приборами для стрижки и моделирования от BaByliss.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Кількість установок довжини | 5 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор зарядки | Да |
| Артикул | CL0169838 |
| Вага | 280 г |
| Волога очищення | Да |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Дисплей | Да |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Колір | чорний з синім |
| Комплектація | інструкція; насадки; машинка для підстригання; кейс для зберігання; щітка для очищення |
| Кількість насадок в комплекті | 8 шт. |
| Максимальна довжина стрижки | 28 мм |
| Насадки | для волосся |
| Особливості | мотор вібраційний; акумулятор Li-Ion |
| Покриття лез | титанове |
| Регулювання довжини стрижки | зміною насадок; регулююче коліщатко |
| Самозаточуючі леза | Да |
| Тип | машинка для стриження |
| Торговельна марка | BaByliss |
| Час заряджання акумулятора | 3 г |
| Час роботи акумулятора | 160 хв |
| Ширина ножа | 45 мм |
- Ціна: 6 308,25 ₴








