влевовправо
-25%Мінімийка високого тиску K 3 1600Вт 20-120бар 380л/год шланг 6м 5кг Karcher CL0167176
- В наявності
10 373 ₴
7 779,75 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Минимойка Karcher K 3 идеальна для периодического использования. Она поможет отмыть несильно загрязненные легковые автомобили, мотоциклы, велосипеды, садовую мебель, площадки вокруг дома и многое другое.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Максимальний тиск | 120 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0167176 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Потужність | 1 600 Вт |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Продуктивність за площею | 25 м2/г |
| Розміри | 275 x 279 x 803 |
| Тип | мінімийка; мийка високого тиску |
| Торговельна марка | Karcher |
- Ціна: 7 779,75 ₴









