влевовправо
-20%Навушники FreeMotion B480 Bluetooth White (63480) Defender CL0174537
- Менше 2 од.
915 ₴
732 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Встроенный микрофон: Встроенный микрофон обеспечивает качественную передачу звука
- Беспроводная Bluetooth гарнитура: Компактная складная конструкция позволяет легко сложить гарнитуру и взять с собой в поездку
- Клавиши управления на наушниках: или переключить композицию, не извлекая телефон из сумки
- Время работы аккумулятора до 14 часов*: * Продолжительность работы устройства может отличаться в зависимости от режима прослушивания, уровня громкости и условий окружающей среды
- Радиус действия — 10 м: Гарнитура позволяет общаться по телефону или слушать интернет-радио с ноутбука, свободно перемещаясь по комнате.
MicroSD: Гнездо для карты памяти стандарта Micro-SD превращает наушники в MP3-плеер - слушайте музыку без подключения к смартфону или ноутбуку - Компактная складная конструкция
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Опір | 32 Ом |
| Радіус дії | 10 м |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Бездротові |
| Чутливість | 99 дБ |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора навушників | 200 мА·год |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Артикул | CL0174537 |
| Вага | 0.20 кг |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| Змінні амбушюри | Немає |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність мікрофона | Є |
| Основний колір | Білий |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я, Складна конструкція |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Профілі | EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Регулювання гучності | Є |
| Роз'єм | USB Type-C, mini-jack (3.5 мм) |
| Розташування мікрофона | У корпусі |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип конструкції | Повнорозмірні |
| Торговельна марка | Defender |
| Функціональні клавіші | Керування дзвінками, Керування музикою |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи в режимі відтворення музики | 14 годин |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Частотний діапазон мікрофона | 100 - 16000 Гц |
| Чохол в комплекті | Немає |
| Чутливість мікрофона | -38 дБ |
- Ціна: 732 ₴











