влевовправо
-25%Тельфер електричний TC-EH 500-18 1000Вт до 500кг трос 18м 15.6кг Einhell CL0158316
- В наявності
10 829 ₴
8 121,75 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новый электрический тельфер Einhell TC-EH 500 позволяет легко поднимать тяжелые грузы без направляющего ролика нагрузки до 250 кг на высоту 18 м одним нажатием кнопки, а при использовании с направляющим роликом нагрузки увеличивается до 500 кг, а высота подъема составляет 9 метров. Лебедка оснащена нескручивающимся стальным тросом длиной 18 м (O 4,2 мм), который препятствует запутыванию груза во время подъема.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0158316 |
| Без шківа | 18 м, 8 м/мин |
| Вантажопідйомність | 0,25 т |
| Довжина троса (ланцюга) | 18 м |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діаметр троса (ланцюга) | 4,2 мм |
| Зі шківом | 9 м, 4 м/мин |
| Напруга мережі | 230 В |
| Привід | Електричний |
| Потребується потужність | 1 000 Вт |
| Тип | вельфер |
| Торговельна марка | Einhell |
- Ціна: 8 121,75 ₴



