-20%Монітор 15.6" A1, Black Arzopa CL0173278
- В наявності
7 792 ₴
6 233,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключевые особенности портативного монитора Arzopa A1 Black& - Удобство и универсальность. Arzopa A1 – это компактный и легкий монитор, прекрасно дополняющий ноутбук, смартфон или игровую консоль. Благодаря диагонали 15,6 дюйма и Full HD разрешению 1920x1080, устройство обеспечивает четкое и яркое изображение, делая его идеальным для работы, обучения и развлечений.
- Яркое изображение в Full HD. 400;"> С экраном формата 1920x1080 пикселей этот монитор дарит насыщенные цвета и высокую детализацию, что особенно важно при работе с графикой, просмотре фильмов и игр. IPS-матрица гарантирует широкие углы обзора, сохраняя точность отображения при любом ракурсе.
- Ультрапортативный дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173278 |
| Безрамковий екран | Немає |
| Вага з підставкою | 0.5 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 15.6", 14-17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1200:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | глянцевий |
| Торговельна марка | Arzopa |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 6 233,60 ₴


