влевовправо
-20%Випрямляч (Праска) для волосся МG-578, Dark Blue Magio CL0172976
- В наявності
945 ₴
756 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Выпрямитель (Утюг) для волос МG-578, Dark Blue
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Тип | Випрямлячі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | немає |
| Артикул | CL0172976 |
| Вмикач / вимикач | + |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Захист від перегрівання | є |
| Колір | Dark Blue |
| Матеріал пластин | кераміка |
| Потужність | 45 Вт |
| Прогумований корпус | немає |
| Регулювання температури | є |
| Розмір пластин / щипців | 26х110 мм |
| Температурний режим | 80-200 °C |
| Тип нагрівача | Керамічний |
| Торговельна марка | Magio |
| Швидке нагрівання | є |
- Ціна: 756 ₴





