-20%Монітор 13.3" A3C Pro, Black, 2х1 Вт Arzopa CL0173292
- В наявності
12 156 ₴
9 724,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монитор 13.3" A3C Pro, Black, 2х1 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173292 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 0.6 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 300х180х100 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 13.3", до 17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 100 000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Торговельна марка | Arzopa |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м² |
- Ціна: 9 724,80 ₴


