влевовправо
-20%Відпарювач LHS-6905, White/Grey LIBERTON CL0173983
- В наявності
1 180 ₴
944 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Отпариватель LHS-6905, White/Grey
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0173983 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Колір | White/Grey |
| Комплектація | стандартна щітка |
| Матеріал підошви | пластик |
| Об'єм резервуару для води | 140 мл |
| Постійна подача пари | 18 г/хв |
| Потужність | 1000 Вт |
| Регульована стійка | немає |
| Розміри | 12.1 х 9.4 х 21.2 см |
| Торговельна марка | LIBERTON |
- Ціна: 944 ₴










