-20%Монітор 15.6" S1 Table, Black Arzopa CL0173267
- В наявності
7 792 ₴
6 233,60 ₴
Arzopa S1 Table — Это второй монитор для вашего ноутбука во время работы с любого места. Он имеет 15.6" 1080P FHD антибликовый IPS-экран с высоким разрешением 60 Гц. Ключевые особенности монитора Arzopa S1 Table
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARZOPA |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173267 |
| Безрамковий екран | Немає |
| Вага з підставкою | 0.5 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 15.6", 14-17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | глянцевий |
| Торговельна марка | Arzopa |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 6 233,60 ₴


