влевовправо
-20%Телевізор 43" AK43D22G, LED Full HD 1920x1080, 60 Гц, Smart TV Akai CL0172723
- В наявності
14 444 ₴
11 555,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор 43" AK43D22G, LED Full HD 1920x1080, 60 Гц, Smart TV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Операційна система | Google TV |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 2 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Артикул | CL0172723 |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 956x625x217 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 85 Вт |
| Колір рамки | Чорний |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Торговельна марка | Akai |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 11 555,20 ₴





