влевовправо
-20%Монітор 23.8" 243V7QJABF/00 Black, 2x2 Вт PHILIPS CL0173285
- В наявності
7 024 ₴
5 619,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монитор Philips 243V7QJABF/00 – это идеальный выбор для тех, кто ищет яркое и четкое изображение. Этот универсальный дисплей имеет компактный тонкий корпус, который придает элегантности и эстетичности к вашему рабочему столу или домашнему пространству. изображения и цвета с любого угла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173285 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 3.1 кг |
| Вага з підставкою | 3.5 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 2 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 540x325x45 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 540х415х209 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 23.8", 23-23.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 14 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Торговельна марка | PHILIPS |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 5 619,20 ₴





