влевовправо
-20%Монітор 14" ZSUS 14A-2K, Black Noname CL0173297
- В наявності
6 440 ₴
5 152 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особенности монитора ZSUS 14A-2K
- Впечатляющее качество изображения. Портативный монитор ZSUS 14A- IPS-экрана, предлагая разрешение 2K Ultra HD (2160*1440). Этот монитор обеспечивает яркое и четкое изображение с высокой степенью детализации и естественной цветопередачей благодаря покрытию 100% sRGB и яркости в 350 нит. Такие характеристики делают его идеальным выбором для профессионалов в сфере дизайна, видеомонтажа и всех, кто ценит высокое качество изображения. для пользователей, нуждающихся в высококачественном дисплее вне дома или офиса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No Name |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173297 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.5 кг |
| Вбудовані динаміки | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 5 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 310х220х20 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 14", 14-17.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 85°/85° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | немає |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 2160 х 1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 15:10 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Торговельна марка | Noname |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м² |
- Ціна: 5 152 ₴



