влевовправо
-20%Колонка портативна 1.0 Clip 5 Squad JBL CL0174099
- В наявності
3 357 ₴
2 685,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультра-портативный звук JBL Pro
Не дайте себя озадачить его маленьким размером. JBL Clip 5 дает серьезный музыкальный удар, обеспечивая мощный звук JBL Pro с сочным басом. Ваши друзья не поверят, сколько чудесного звука JBL Pro выходит из такой маленькой колонки. Вы можете прикрепить Clip 5 ко всему – от вашего рюкзака до петли для ремня и носить свою музыку с собой целый день, везде.
До 12 часов работы плюс 3 часа с функцией Playtime Boost
Не беспокойтесь о мелочах, таких как зарядка батареи. JBL Clip 5 обеспечивает до 12 часов воспроизведения на одном заряде.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Артикул | CL0174099 |
| Аудіосистема | 1.0 |
| Вага (кг) | 0.28 |
| Габарити колонки | 13.5 x 8.6 x 4.6 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Squad |
| Потужність динаміків | 7 Вт |
| Пульт | немає |
| Підсвітка | немає |
| Тип | Портативні |
| Торговельна марка | JBL |
- Ціна: 2 685,60 ₴






