влевовправо
-20%Колонки 2.1 M-555 Black, сателіти 2 x 12.5 Вт REAL-EL CL0174059
- В наявності
7 062 ₴
5 649,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
REAL-EL M-555 — это мощная, универсальная и удобная 2.1-канальная акустическая система, специально разработанная для воспроизведения музыки и предоставления исключительного звукового сопровождения во время просмотра фильмов, гейминга, вечеринок и других событий.
Особенности REAL-EL M-555 частоты, которые понравятся любителям качественного звука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Артикул | CL0174059 |
| Аудіосистема | 2.1 |
| Габарити колонки | 10.4 x 18 x 9.2 см |
| Габарити сабвуфера | 16.5 x 32.5 x 28.2 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Харчування | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Колір | Black |
| Матеріал корпусу | МДФ, пластик |
| Потужність динаміків | 2 x 12.5 Вт |
| Потужність сабвуфера | 30 Вт |
| Пульт | бездротовий |
| Підсвітка | немає |
| Торговельна марка | REAL-EL |
- Ціна: 5 649,60 ₴








