влевовправо
-20%Монітор 27" Monitor A27Qi 2K, Black Xiaomi CL0173263
- В наявності
9 902 ₴
7 921,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монитор 27" Monitor A27Qi 2K, Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип матриці | IPS |
| Екран | |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173263 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 6 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 612.5x453x170.7 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 27", 27-28.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Торговельна марка | Xiaomi |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 7 921,60 ₴




