влевовправо
-20%Радіостанція UV-13 Pro V2, Green, LCD 320х240, 2.4", UHF:400~520 МГц Baofeng CL0172973
- В наявності
2 799 ₴
2 239,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радиостанция UV-13 Pro V2, Green, LCD 320х240, 2.4", UHF:400~520 МГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baofeng |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8800 мА-г |
| Артикул | CL0172973 |
| Вага | 241 г |
| Дальність дії | до 10 км |
| Дисплей | LCD 320х240, 2.4" |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діапазон частот | UHF:400~520 МГц; VHF:136~174 МГц |
| Число каналів | 999 шт. |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Потужність передавача | 10 Вт |
| Розмір (без антени) | 110 x 55.9 x 35.6 мм |
| Торговельна марка | Baofeng |
| У комплекті | рація Baofeng UV-13 Pro v2 ; звичайна антена; знімний акумулятор 1800мА / ч; зарядний пристрій Type-C; гарнітура-навушники.; ремінець; кліпса. |
- Ціна: 2 239,20 ₴



