-20%Монітор 15.6" Zeuslap ZP156, Black Noname CL0173244
- В наявності
7 792 ₴
6 233,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Zeuslap ZP156 — компактный и универсальный монитор для работы, обучения и развлечений в любом месте. обеспечивает четкое изображение с естественной цветопередачей благодаря IPS-матрице и широким углам обзора (178°). Частота обновления 60 Гц и время отклика 4 мс делают его комфортным для просмотра видео, работы с документами и даже легкого гейминга. Его легкий вес (650 г) и тонкий корпус идеально подходят для мобильного использования — в пути, на встречах или дома. Монитор поддерживает HDR, имеет встроенные стереодинамики, а также адаптивную синхронизацию AMD FreeSync, придающую плавности изображению.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No Name |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Артикул | CL0173244 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.65 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 1 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 4 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 355х224х10 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 15.6", 14-17.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 10 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.3 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 800:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | немає |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Торговельна марка | Noname |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
- Ціна: 6 233,60 ₴


