влевовправо
-20%Телевізор 32" 32H550NB, Black, 1366x768 (LED, MVA, 60 Гц) KIVI CL0172722
- В наявності
9 765 ₴
7 812 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор 32" 32H550NB, Black, 1366x768 (LED, MVA, 60 Гц)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 2 |
| LAN-порт | немає |
| Smart TV | немає |
| VESA | 200x100 |
| Артикул | CL0172722 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 38 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 8000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 1 |
| Наявність Wi-Fi | немає |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 8 Вт |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Торговельна марка | KIVI |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 7 812 ₴



