влевовправо
-20%Колонка портативна HV-SK835BT Black, 10 Вт Havit CL0174058
- В наявності
1 653 ₴
1 322,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колонка Havit SK835BT - это выбор для тех, кто ищет сочетание стиля, мощности и портативности в одном устройстве.
Особенности
- Общая мощность 10 Вт обеспечивает качественный и динамичный звук, который приятно поразит вас даже в такой компактной оболочке.
- эту колонку не только мощной, но и стильной. Это может придать элегантности вашему пространству.
- Благодаря компактным размерам и легкому весу, вы легко можете взять колонку с собой куда угодно - на прогулку, на вечеринку или на пикник.
- Защита от брызг воды (IPX5) делает колонку отличным выбором для вечеринок и событий. аккумулятор позволяет прослушивать музыку в течение 5 часов без перерыва в зарядку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | є |
| Інтерфейси | USB, Card Reader |
| Артикул | CL0174058 |
| Аудіосистема | 2.0 |
| Вага (кг) | 0.56 |
| Габарити колонки | 18 x 7 x 7 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Харчування | від акумулятора |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвітка | немає |
| Тип | Портативні |
| Торговельна марка | Havit |
- Ціна: 1 322,40 ₴




