влевовправо
-20%Телевізор 40" Mystery 4060FST2, Black, LED, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV Mystery Electronics CL0172732
- В наявності
13 693 ₴
10 954,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор 40" Mystery 4060FST2, Black, LED, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery Electronics |
| Операційна система | Android TV |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 100x100 |
| Артикул | CL0172732 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Торговельна марка | Mystery Electronics |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 10 954,40 ₴




