влевовправо
-20%Монітор 22" Monitor A22i, Black Xiaomi CL0173277
- В наявності
4 302 ₴
3 441,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монитор 22" Monitor A22i, Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Артикул | CL0173277 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 8 мс |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 22", 21-22.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 24 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Немає |
| Регулювання за висотою | немає |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Торговельна марка | Xiaomi |
| Частота оновлення екрана | 75 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 3 441,60 ₴






