влевовправо
-20%Телевізор 32" 32HSN93T2, 1366х768, 60 Гц, Smart TV OzoneHD CL0172705
- В наявності
8 502 ₴
6 801,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телевизор 32" 32HSN93T2, 1366х768, 60 Гц, Smart TV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OzoneHD |
| Операційна система | Android TV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 2 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 100x100 |
| Артикул | CL0172705 |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 715x425x60 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 715x465x200 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 45 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1500:1 |
| Кути огляду | 176°/176° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Особливості | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Тип | LED |
| Торговельна марка | OzoneHD |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 6 801,60 ₴








