влевовправо
-20%Хаб USB "5-in-1", Grey, Type-C 3.1 - 1xType-C (87 Вт) / 1xUSB 3.1 / 1xUSB 2.0 / HDMI 4K Cablexpert CL0172593
- В наявності
1 155 ₴
924 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особенности
- Порт USB 3.1 Gen 1 (5 Гбит/с) и порт USB 2.0
- Порт HDMI с поддержкой UHD 4K при 30 Гц
- Аудиостерео выход 3.5 мм <0>Порт USB Type-C>.
- Прочный металлический корпус премиумкласса
Характеристики
- Вход: USB 3.x Type-C (папа); длина кабеля 12 см
- USB-выход: выход USB 3.1 Gen 1 (5 Гбит/с): 1 шт. x Type-A (мама); USB 2.0: 1 шт. x Type-A (мама)
выход HDMI: Тип A (мама), макс. разрешение: 4K@30 Гц - Порт USB Type-C PD: макс. PD 2.0 до 87 Вт
- Потребляемая мощность: 5 В постоянного тока, до 0.2 А
- Размеры: 104 x 28 x 10 мм
- Вес нетто: 38 г
- Тип упаковки: Картонная коробка 20х75х160 мм
- Вес товара в упаковке: 60 г
Системные требования
- Устройство-источник видео USB Type-C должно поддерживать альтернативный режим DisplayPort
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cablexpert |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI порт | Є |
| RJ45 порт | Нема |
| Type-C порти | 1 |
| USB-порти | 2 |
| Артикул | CL0172593 |
| Блок живлення | Без блоку живлення |
| Вимикач | Нема |
| Довжина кабелю | 15 см |
| Додатково | Audio 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Картрідер | Нема |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 87 Вт) / 1xUSB 3.1 / 1xUSB 2.0 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Підсвітка | Нема |
| Тип підключення | Type-C 3.1 |
| Торговельна марка | Cablexpert |
- Ціна: 924 ₴



