влевовправо
-20%Монітор 23.8" Modern MD2412P, Black, 2x3 Вт MSI CL0173289
- В наявності
10 272 ₴
8 217,60 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Монитор 23.8" Modern MD2412P, Black, 2x3 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Артикул | CL0173289 |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.7 кг |
| Вбудовані динаміки | 2 x 3 Вт |
| Вигнутий екран | Немає |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 542x490x201 мм |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Діагональ екрана | 23.8", 23-23.9" |
| Колір | Black |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Торговельна марка | MSI |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 8 217,60 ₴










