-20%Краскопульт для авто HVLP 1,0 мм, верх. п/б Auarita CL0030851
- В наявності
2 759 ₴
2 207,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарбопульт для авто HVLP 1,0 мм, верх. н/б AUARITA H-891-1.0
Тип H.V.L.P — великий потік повітря й низький тиск на виході — підходить для нанесення найтонших шарів фарби й заощаджує до 30% фарби.
Особливості:
- спеціалізований професійний фарбопульт для фарбування автомобілів;
- використовується для фінішних фарбувальних робіт;
- екологічна система розпилення HVLP (великий потік повітря, низький тиск) застосовується для тонкого розпилення та досягнення оптимального співвідношення якість/ефективність;
- високе перенесення матеріалів на поверхню, що фарбується;
- фарбопульт нового покоління преміумкласу «Super Saver» — технологія, що дає змогу отримати найкращу якість покриття;
- зручні та точні регулювання (регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення).
Технічні характеристики:
| Тип: | HVLP (великий потік повітря, низький тиск) |
| Розташування бачка: | верхнее |
| Об'єм бачка: | 250 мл |
| Материал бачка: | пластик |
| Оптимальний робочий тиск: | 2 бари (29 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 10 см |
| Змінні форсунки (опціонально): | 0,8, 1,0, 1,2 мм |
| Витрата повітря: | 30-60 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 1,0 мм |
| Подавання повітря: | Нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4 (у комплекті з'єднання «тато» 1⁄4 і нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4 із шарніром 360°) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030851 |
| Діаметр сопла | 1 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Робочий тиск | 2 |
| Витрата повітря | 60 |
| Торговельна марка | Auarita |
- Ціна: 2 207,20 ₴


