-20%Пневматичний фарборозпилювач HP без бачка для PT-2/PT-8, 2,0 мм Auarita CL0030864
- В наявності
2 693 ₴
2 154,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фарборозпилювач пневматичний HP без бачка для PT-2/PT-8, 2,0 мм AUARITA SG-PT-2-PT8
Фарбопульт без бачка для фарбоконагнітальних баків PT-2 и PT-8.
Технічні характеристики:
| Тип: | HP (Високий тиск) |
| Робочий тиск: | 22-43 (макс. 50) psi/2-3 (макс. 4) атм |
| Діаметр форсунки: | 2.0 мм |
| Подавання повітря: | нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1/4 (у комплекті швидкознімне з'єднання "тато" 1/4) |
| Вхід повітря: | 1/4" |
| Вхід фарби: | 3/8" |
| Сумісність: | PT-2/PT-8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030864 |
| Діаметр сопла | 2 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Робочий тиск | 3 |
| Торговельна марка | Auarita |
- Ціна: 2 154,40 ₴


