влевовправо
-20%Молоток пневматичний (пневмозубило) Toptul CL0014437
- В наявності
5 798 ₴
4 638,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молоток пневматичний TOPTUL KAHA3217 має литий корпус з алюмінієвого сплаву з ударним механізмом із загартованої сталі. Завдяки герметичності високої точності з'єднання деталей, забезпечується висока продуктивність і низька витрата повітря. Виготовлений у формі пістолета зі зручною ручкою.
Додатково можна придбати зубила:
- KAJA18A1 Плоске зубило;
- KAJA18B1 Зубило для листового металу;
- KAJA18C1 Зубило для чищення зварювального шва;
- KAJA18D1 Зубило для різання панелей;
- KAJA18E1 Ударне зубило.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Матеріал ручки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0014437 |
| Вага | 1,2 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Додаткові характеристики | Витрата повітря: 283,17 л/хв. Вхід повітря: 1/4 дюйма Повітряний шланг: 3/8 дюйма |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | Молоток постачається без зубил. |
| Максимальна кількість ударів | 3200 |
| Матеріал | Багатокомпонентний |
| Набір насадок | Немає |
| Робочий тиск | 6.2 |
| Розміри | Довжина: 171 мм |
| Витрата повітря | 283 |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Торговельна марка | Toptul |
| Колір | Чорно-сріблястий |
| Частота ударів за хвилину | 3200 |
- Ціна: 4 638,40 ₴



