влевовправо
-20%Пневмомолоток голчастий зачистний Toptul CL0014438
- В наявності
8 174 ₴
6 539,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пневмомомолоток голчастий зачисний TOPTUL KAHC5013
Молоток пневматичний зачисний голчастий, призначений для видалення іржі, накипу, задирок, фарби, шлаку з металу, зняття напруження після зварювання, очищення та надання шорсткості бетону. Особливо ефективний, оскільки незалежні одна від одної удари кожної загартованої сталевої голки забезпечують досягнення всіх точок складного рельєфу оброблюваної поверхні.
Особливості:
Корпус зі сплаву алюмінію
Ударний механізм із легованої сталі
12 сталевих голок діаметром 3 мм
Якісне та рівномірне оброблення поверхні
Характеристики:
| Тип патрона: | Шестигранник |
| Кількість голок: | 12 |
| Частота ударів за хвилину: | 5000 |
| Витрата повітря: | 48 л/хв |
| Розмір голки: | Ø3x125 мм |
| Довжина: | 295 мм |
| Вага: | 1.3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0014438 |
| Вага | 1.3 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Максимальна кількість ударів | 5000 |
| Витрата повітря | 48 |
| Торговельна марка | Toptul |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 539,20 ₴




