-20%Краскопульт з нижнім бачком HP 2,5 мм Auarita CL0030860
- В наявності
2 723 ₴
2 178,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Краскопульт с нижним бачком HP 2,5мм AUARITA W-871-2.5
Фарбопульт пневматичний AUARITA W-871-2.5 — це бюджетна модель для побутового використання типу НР, з нижнім металевим бачком об'ємом 1000 мл, з діаметром форсунки 2,5 мм. Цей фарбопульт призначений для різних фарбувальних робіт із різними типами ЛФМ.
HP — Технологія розпилення НР (великий потік повітря, великий тиск) — традиційний тип розпилення, застосовується в універсальних фарбувальних пістолетів.
Особливості:
- висока швидкість нанесення фарбувального матеріалу, може застосовуватися для великих площ;
- застосовується з більшістю різновидів ЛФМ;
- призначений для проведення різних фарбувальних робіт;
- широкий факел розпилення дає змогу рівномірно наносити ЛФМ;
- металевий бачок забезпечує міцність і довговічність експлуатації;
- можливість регулювання кута нахилу бачка на 360° дає змогу проводити роботи у важкодоступних місцях і на горизонтальних поверхнях;
- регулювання подавання повітря, фарби та ширини факела розпилення.
Технічні характеристики:
| Тип: | HP (високий тиск) |
| Розташування бачка: | нижнє |
| Об'єм бачка: | 1000 мл |
| Материал бачка: | метал |
| Оптимальний робочий тиск: | 4 бар (57 PSI) |
| Ширина факела розпилення: | 40 см |
| Витрата повітря: | 100-150 л/хв |
| Діаметр форсунки: | 2,5 мм |
| Подавання повітря: | Нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4 (у комплекті з'єднання «тато» 1⁄4 і нарізне з'єднання із зовнішньою різзю 1⁄4 із шарніром 360°) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auarita |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску повітря | Так |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0030860 |
| Діаметр сопла | 2.5 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Робочий тиск | 4 |
| Витрата повітря | 150 |
| Торговельна марка | Auarita |
- Ціна: 2 178,40 ₴


