-20%Стілець для автосервісу з інструментальною полицею TORIN CL0004989
- В наявності
2 603 ₴
2 082,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець для автосервісу з інструментальною полицею TORIN TR6100C
Стілець автослюсаря з інструментальною полицею TR6100C TORIN дає змогу додати затишок і стиль у вашу майстерню або гараж. Цей стілець простий у використанні та складанні.
Має металеву висувну полицю та пластиковий нижній піддон для інструменту. Витримує навантаження до 100 кг.
| Максимальне навантаження: | 100 кг |
| Матеріал поверхні колеса: | Гума |
| Розмір стільця: | 360x365x365 мм |
| Вага: | 5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0004989 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Торговельна марка | TORIN |
| Колір | Червоно-чорний |
- Ціна: 2 082,40 ₴


