-20%Набір 6 рушників (банні) Pupilla 70х140 см CL0007006
- В наявності
8 589 ₴
6 871,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лазневих рушників Pupilla (Туреччина). Матеріал — велюр. Розмір 70х140 см. У наборі 6 рушників — м'ятне, малинове, кремове, бежеве, рожеве та персикове. Велюр — м'який натуральний матеріал, один із різновидів бавовняної тканини зі стриженим коротким ворсом. Основною перевагою велюрових рушників є високий ступінь висихання, що ідеально підходить для занять спортом і пляжного відпочинку. Набір велюрових рушників Pupilla Elif стане прекрасним і потрібним подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007006 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Використання відбілювачів | Вибілювальні засоби заборонені |
| Комплектація | 6 банних рушників |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 70 х 140 см |
| Розмір виробу | 70х140 см |
| Серія | Hanzade |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 6 871,20 ₴


