-20%Ножиці садові FISKARS 21х10,5 см Чорно-жовтогарячий CL0006042
- В наявності
949 ₴
759,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
- Ширина: 105 мм
- Довжина: 210 мм
- Вага: 80 г
- Матеріал: Пластик поліамід
- Матеріал: Сталь неіржавка
- Леза виготовлені з неіржавкої сталі
- Ручки з покриттям із матеріалу SoftGripTM для комфортного захоплення
- Ручки з петлею для пальців підходять для роботи в рукавичках
- Підходить як для правші, так і для лівші
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0006042 |
| Вага | 80 г |
| Довжина | 210 мм |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-2 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Матеріал | Сталь неіржавка |
| Розмір виробу | 21х10,5 см |
| Серія | Solid |
| Торговельна марка | FISKARS |
| Колір | Чорно-помаранчевий |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 759,20 ₴


