влевовправо
-20%Ремінь-гумка Le-Mon 3,5х105 см CL0009801
- В наявності
363 ₴
290,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь гумка ширина 3,5 см. довжина 105 см. Країна-виробник Китай.
Стильний аксесуар стане чудовим доповненням та підкреслить Ваш стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Le-Mon |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0009801 |
| Довжина ременя | 100-109 см: 100-105 см |
| Довжина ременя | 105 см |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 1-3 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Категорія | Для жінок, Для чоловіків |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Розмір | 3,5х105 см |
| Розмір виробу | 3,5х105 см |
| Подія | Повсякденні, Святкові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Торговельна марка | Le-Mon |
- Ціна: 290,40 ₴




