влевовправо
-20%Рушник пляжний «Kaktus» кругла, махра/велюр Art of Sultana Ø150 см CL0006977
- В наявності
535 ₴
428 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний рушник Art of Sultana «Kaktus» — незамінний супутник під час літньої відпустки. Діаметр 150 см. Універсальний рушник — можна використовувати як килимок на пісок або шезлонг для прийняття сонячних ванн, витерти тіло після купання або укутати продрогачих від довгого купання дітей. Рушник добре вбирає вологу. Одна сторона махрова, друга — велюрова. М'яка структура приємна для подразненого сонячного проміння шкіри. Яскраві фарби стійкі до блякнення. Привабливий яскравий дизайн — на білому полотні малюнок розквітлого кактуса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ART OF SULTANA |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0006977 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 1 рушник |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | Діаметр 150 см |
| Розмір виробу | Ø150 см |
| Серія | Sea Relax |
| Торговельна марка | Art of Sultana |
- Ціна: 428 ₴





