-20%Набір рушників 6 шт. Sikel 70х140 см CL0007089
- В наявності
7 138 ₴
5 710,40 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лазневих рушників від виробника Sikel-6321 (Туреччина). Матеріал — бавовна. Розмір 70х140 см. У наборі 6 рушників — синє, коричневе, кремове, м'ятне, бежеве, світло-сіре. Бавовняні рушники виготовляються з природного матеріалу, тому чудово вбирають вологу та швидко сохнуть, не електризуються й не втрачають зовнішній вигляд від впливу лугів у воді. Особливе плетіння тканини м'яко масажує шкіру після лазневих процедур і сприяє дбайливому відлущуванню ороговілих тканин. Набір бавовняних турецьких рушників Sikel прикрасять ванну кімнату та стануть прекрасним подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sikel |
| Тип тканини | Жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007089 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Використання відбілювачів | Вибілювальні засоби заборонені |
| Комплектація | 6 банних рушників |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 70 х 140 см |
| Розмір виробу | 70х140 см |
| Серія | Sikel Home |
| Торговельна марка | Sikel |
- Ціна: 5 710,40 ₴


