-20%Набір 6 рушників (лицьові) Pupilla 50х90 см CL0007027
- В наявності
2 961 ₴
2 368,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір 6 лицьових рушників Pupilla Miasoft Silver — м'які та шовковисті. Розмір 50х90 см. Матеріал — бамбукові волокна (100% бамбук). Бамбукові рушники мають низку переваг: - екологічність (екологічно чисті рушники для догляду за шкірою обличчя); - гіроскопічність (здатні дуже добре вбирати вологу) - антибактеріальність та антимікробні властивості (відмінно підходять людям, страждають на алергію); - не піддаються зсіданню, після прання рушника з бамбука не сідають і не деформуються. У наборі 6 кольорів: світлий коричневий, світлий рожевий, зелений, білий, рожевий і сіро-зелений. Вишивка на краю виробу. Бамбукові рушники Pupilla Miasoft Silver натуральні та практичні, неодмінно потішать вас своєю м'якістю, шовковистим блиском і чудовими практичними властивостями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007027 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Комплектація | 6 рушників |
| Матеріал | Бамбукове волокно |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 50 х 90 см |
| Розмір виробу | 50х90 см |
| Серія | Miasoft Bamboo |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 2 368,80 ₴


