-20%Набір 4 рушники Pupilla 70х140 см CL0007039
- В наявності
6 865 ₴
5 492 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лазневих рушників Pupilla (Туреччина). Матеріал — бавовна. Розмір 70х140 см. У наборі 4 рушники — рожеве, бежеве, кремове та бузкове. Бавовняні рушники виготовлені з натурального волокна — практичний і м'який матеріал, що не електризується. Підходить для використання людям із чутливою шкірою, зокрема і для дітей. Рушники з бавовни добре вбирають воду та швидко сохнуть. Набір бавовняних рушників Pupilla Amazon прекрасно впишуться в інтер'єр ванної кімнати та послугують прекрасним подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007039 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Використання відбілювачів | Вибілювальні засоби заборонені |
| Комплектація | 4 рушники |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 70 х 140 см |
| Розмір виробу | 70х140 см |
| Серія | Amazon |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 5 492 ₴


