влевовправо
-20%Набір 6 рушників (лицьові) Pupilla 50х90 см CL0007050
- В наявності
4 311 ₴
3 448,80 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лицьових рушників Pupilla (Туреччина). Матеріал — велюр. Розмір 50х90 см. У наборі 6 рушників — фіолетове, рожеве, зелене, бузкове, біле та пурпурне. Велюр — м'який натуральний матеріал, один із різновидів бавовняної тканини зі стриженим коротким ворсом. Основною перевагою велюрових рушників є високий ступінь висихання, що ідеально підходить для занять спортом і пляжного відпочинку. Набір велюрових рушників Pupilla Hanzade стане прекрасним і потрібним подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007050 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Використання відбілювачів | Вибілювальні засоби заборонені |
| Комплектація | 6 рушників |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 50 х 90 см |
| Розмір виробу | 50х90 см |
| Серія | Hanzade |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 3 448,80 ₴



