-20%Набір 4 лицьові рушники Pupilla 50х90 см CL0007042
- В наявності
3 444 ₴
2 755,20 ₴
+380 (96) 863-93-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір лицьових рушників Pupilla (Туреччина). Матеріал — бавовна. Розмір 50х90 см. У наборі 4 рушники — бузкове, рожеве, біле та бежеве. Бавовняні рушники виготовлені з натурального волокна — практичний і м'який матеріал, що не електризується. Підходить для використання людям із чутливою шкірою, зокрема і для дітей. Рушники з бавовни добре вбирають воду та швидко сохнуть. Набір бавовняних рушників Pupilla Elize прекрасно впишуться в інтер'єр ванної кімнати та послугує прекрасним подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pupilla |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CL0007042 |
| Доставка/Оплата | Відправка протягом 2-4 робочих днів.<p>Магазин залишає за собою право, при потребі, запросити часткову передоплату. |
| Використання відбілювачів | Вибілювальні засоби заборонені |
| Комплектація | 4 рушники |
| Матеріал | Бавовна |
| Машинне прання | Перший раз за температури 40 °C, наступні за 60 °C |
| Розмір | 50 х 90 см |
| Розмір виробу | 50х90 см |
| Серія | Elize |
| Торговельна марка | Pupilla |
- Ціна: 2 755,20 ₴


